התנדבות בחו"ל

התנדבות במרכז אמריקה

התנדבות בחו"ל > התנדבות במרכז אמריקה
כל התנדבות במרכז אמריקה היא התנדבות בחו"ל בגן עדן של חיות וטבע. אל תהססו וקראו עוד בנושא כמו מהי סוג ההתנדבות בהתנדבות במרכז אמריקה המפתה ולמי מתאימה התנדבות זו. מרכז אמריקה שופע טבע, ים ותרבות מדהימה. מדינות מרכז אמריקה, כמו מקסיקו, גואטמלה וקוסטה ריקה זקוקות לסיוע בשימור הטבע הפראי שלהן. המשיכו לקרוא בעיון וגלו עוד פרטים בנושא.

התנדבות במרכז אמריקה – במה?

אם תיסעו למטרת התנדבות במרכז אמריקה תוכלו להגיע לגואטמלה. כאשר תגיעו לשם, אתם תעברו הכשרה בתחילת ובמהלך פרויקט ההתנדבות בו בחרתם. לאחר מכן, אתם תשולבו בפעילות השוטפת של הצוות המקומי והבינלאומי של המיזם בשני תחומים עיקריים שהם ניהול אקולוגי בשמורה הטרופית-קהילתית ובניהול הכללי של השמורה. שמורה זו הוקמה בסאן אנדריאס ובמסגרת התחום הראשון המשתתפים ישולבו בעיקר בשתילת עצים וגינון, גידול צמחי מרפא, תחזוקה ובנייה של שבילי הליכה. בתחום הניהול הכללי של השמורה אשר כוללת בתחומה גם מוזיאון להיסטוריה טבעית למעשה עושים את כל הנדרש ע"י הצוות המקומי והבינלאומי. כמו כן, אפשרות נוספת להתנדבות במרכז אמריקה היא לימוד וחינוך ילדי האזור לסייע לאקולוגיה. יש לציין כי המחיר להתנדבות הוא בין שלוש מאות לאלף יורו. גובה המחיר תלוי בתקופה שאתם מעוניינים לשהות ביעד ההתנדבות שהיא לרוב בין חודש לשלושה חודשים. נוסף על כך, למטיילים במקסיקו, הבשורה על אפשרות ההתנדבות במרכז אמריקה בשמירה על צבי הים בפוארטו ולטרה תביא שמחה רבה, כאשר התנדבות זו היא לשלושה שבועות בלבד. צבי הים בחלק מהמקומות במקסיקו הם קריטיים לכלכלה, מסחר ודגה ולפיכך, הצבים הולכים ומתמעטים. בין הפעילויות ההתנדבותיות במסגרת ההתנדבות באיזור מרכז אמריקה: שמירה על הקינים, איסוף ביצים, שמירה על החוף וניקיונו ועוד. המחיר של שלושה שבועות אלו, כולל לינה ואוכל, הוא ארבע מאות דולר. יש להדגיש כי מדובר במעט מאוד כסף ביחס לשלושה שבועות טיול במרכז אמריקה. קדימה- חפשו מקומות להתנדבות במרכז אמריקה ועשו מעשים טובים לצד הנאה מרובה! 

דרישות התנדבות במרכז אמריקה

על מנת להתחיל להתנדב באמריקה המרכזית כל שצריך לעשות הוא לברר באלו מדינות ישנם פרויקטים כרגע. כאמור, יש צורך במוטיבציה גבוהה לעבוד בטבע בתנאים ירודים כמו לינה ואכילה באוהלים וכן הלאה. כמו כן, נדרשת גישה פתוחה לאנשים חדשים ולעבודה עם בעלי חיים וטבע. נוסף על כך, יחסי אנוש מעולים, סימפטיה, דאגה, אחריות, כושר ביטוי ובקיאות בשפה האנגלית יכולים רק לתרום לכם במסגרת התנדבות ברחבי מרכז אמריקה. מעבר להתנדבות זו, אל לכם לשכוח כי אתם נמצאים באזור מרכז אמריקה אשר נחשב לאחד מהמקומות היפים בעולם ושקיימים בו מרכזי תיירות רבים ואתרים מרתקים, מסקרנים ומרהיבים ביופיים. לפיכך, נצלו היטב את שהותכם במהלך ההתנדבות ברחבי מרכז אמריקה ובקרו באותם אתרים ומרכזי תיירות. יתרון נוסף נעוץ בכך שבמהלך ההתנדבות, תעבדו עם מתנדבים נוספים ואולי אף תרכשו חברים חדשים שתהיו מעוניינים להמשיך ולטייל עמם לאחר ביצוע ההתנדבות. ללא צל של ספק, התנדבות במרכז אמריקה היא דבר מדהים למי שמתאים לכך וכמובן, רוצה בכך בכל מאודו.